Hën. Qer 17th, 2024

Kurti përshëndetje të ngrohte me ambasadorin amerikan dhe Halil Kastratin

By Rtv Arbëria Tet14,2022

Kryeministri i Republikës, Albin Kurti ishte i pranishëm dje në ndeshjen ndërmjet Ballkanit dhe Sivasspor-it në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Pas përfundimit të ndeshjes, Kurti shihej teksa përshëndetej me ambasadorin amerikan në Kosovë, Jeff Honevier dhe humanistin e madh, Halil Kastratin.

Madje, për këtë të fundit, disa media raportuan se nuk u përshëndet, mirëpo ndryshe shihet në videon origjinale të realizuar nga Indeksonline.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *