Mër. Qer 19th, 2024

Kurti ua përmendi zhdukjen, zëdhënësi i AAK-së: Është mirë me na tregu qysh u zhdukën mielli, paratë për energji…

By Rtv Arbëria Sht18,2023

Zëdhënësi i AAK-së, Kushtrim Xhemaili ka reaguar pas deklaratave të Kurtit për opozitën.

Xhemajli ka thënë se Kurti është mirë me tregu: qysh u zhdukën mielli, paratë për energji dhe mostrat e Deharit.

“Qasja e tij në dialog është qasje e një dështaku që ka humbur aleatët dhe ka mbetë vetëm. Sot merret me sulme ndaj arbitrit i cili ka rolin e ndërmjetësuesit, përderisa ka qenë dhe është përgjegjës për substancën, të cilën nuk e ka ofruar asnjëherë”, ka shkruar ndër të tjera ai.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *