Enj. Pri 18th, 2024

Shkelja e dy këmbësorëve në Ozdrim, familja Shala i zgjatë dorën e pajtimit familjes Elshani

By Rtv Arbëria Sht 18, 2023

Sot është bërë varrimi i dy këmbësorëve që u goditën për vdekje të shtunën mbrëma në Ozdrim të Pejës, Fadil dhe Avni Shala.

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka qenë i pranishëm në varrim nga ku ka njoftuar zgjatjen e dorës së pajtimit mes dy familjeve fqinje ngase shoferi që shkaktoi aksidentin ishte i familjes Elshani.

Haradinaj e ka quajtur aktin e pajtim si të ndershëm e burrëror

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *