Hën. Qer 17th, 2024

Ky është i arrestuari i pestë për dhunimin e 11 vjeçares, shfaqej si gangster në rrjetet sociale

By Rtv Arbëria Gus30,2022

Si rezultat i punës, angazhimeve dhe hetimeve intensive nga Policia e Kosovës, tani edhe personi i pestë i dyshuar i cili ka qenë në kërkim policorë është duke intervistuar nga hetimet rajonale të DRP Prishtinë.

Shkelqim Kameri është emri i personit të dyshuar si pjesmarrës në dhunimin e 11 vjeçares në Prishtinë.

Kameri edhe pse i ri në moshë, në rrjetet sociale shfaqet si gangster.

Me armë në duar dhe “i rrezikshëm për rrethin” i riu nga Prishtina ka kohë që luan të fortin në profilin e tij në Instagram./IO

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *