Enj. Maj 23rd, 2024

Ministri kroat i Shëndetësisë: 15 të mitur në aksident, një vajzë në gjendje të rëndë

By Rtv Arbëria Kor 25, 2021

Ministri kroat i Shëndetësisë Vili Beros, ka dalë në vendin ku ndodhi aksidenti tragjik i autobusit nga Kosova në Kroaci.

Ai ka njoftuar se kishte 15 të mitur në autobus dhe se një vajzë është në mesin e të plagosurve rëndë, përcjell Bota sot.

Policia njoftoi se aksidenti i autobusit nga Kosova ndodhi sot rreth orës 6.20 të mëngjesit, në autostradën afër Slavonski Brod.

https://www.facebook.com/jutarnji.list/videos/1161411984362705

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *