Hën. Maj 27th, 2024

Operacion i madh i policisë dhe doganës në Pejë, cak ‘mobi shop-et’

By Rtv Arbëria Mar17,2023

Njësiti Kundër Krimeve Ekonomike dhe Dogana e Kosovës kanë zbarkuar para pak çasteve në Pejë për të kontrolluar Mobi Shop-et.

Burimet e IndeksOnline brenda policisë kanë thënë se operacioni sapo ka nisur dhe cak i tij janë të gjitha mobi shop-et për të cilat ka dyshime për kontrabandë të telefonave.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *