Hën. Qer 17th, 2024

Sherifi e Shala vizitojnë ish krerët e UÇK-së: Fitimtarët e betejave për Liri dhe Shtetndërtim do ta fitojnë edhe betejën për Drejtësi

By Rtv Arbëria Sht18,2022

Dy zyrtarët e lartë të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi dhe Endrit Shala kanë vizituar ish krerët e UÇK-së në Hage.

Lajmin e ka bërë të ditur, ish deputeti Endrit Shala.

“Bashkë me sekretarin e NISMA z. Bilall Sherifi dhe vëllaun Granit M Shala, për vizitë te udhëheqësit e luftës çlirimtare, krijuesit dhe ndërtuesit e shtetit të Kosovës! Fitimtarët e betejave për Liri dhe Shtetndërtim do ta fitojnë edhe betejën për Drejtësi”, ka shkruar ai në Facebook.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *